Шановна молодь Новосанжарської територіальної громади!

Дата: 12.08.2023 09:30

Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання із святом всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

До початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни, цей день асоціювався з літом, веселощами, безтурботністю і завзяттям. Усе змінилося докорінно.

Багато молодих людей захищають Україну на передовій. Багато з вас служать в Силах Територіальної оборони або стали волонтерами. Саме українська молодь є прикладом і натхненням для багатьох, адже наші захисники і захисниці виборюють Перемогу.

Ваш патріотизм і цілеспрямованість надихають. Ви точно знаєте, що хочете жити, працювати, створювати сім’ї у незалежній Україні.

Знаю, що з великою вірою в перемогу добра над злом ми здолаємо ворога.

Любіть життя, будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Нашій громаді потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Не втрачайте оптимізму! Творіть добро! Ідіть до своєї мети! Мрійте! Надихайте! Перемагайте!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН