До уваги споживачів комунальних послуг КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради

Дата: 23.03.2023 13:18

увага важлива інформаціяВідповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» (із змінами), комунальне підприємство «Джерело» Новосанжарської селищної ради інформує споживачів про наміри здійснити зміну тарифу на послуги з вивезення рідких побутових відходів шляхом коригування.

Діючий тариф на послугу  з вивезення рідких побутових відходів в розмірі 100,0 грн. за 1м3, встановлено рішенням виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 16.04.2019 № 62 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів по комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради» та протягом чотирьох років (з квітня 2019 року) не переглядався.

Тариф який планується до запровадження 140,0 грн. Відсоток росту тарифу складає 40%.

В умовах дії воєнного стану, наша Держава переживає надскладний період, відчутне посилення інфляційного тиску, що зумовлює значне зростання вартості товарів, зокрема дизельного палива та газу. Згідно з прийнятим Державним бюджетом  відбулося підвищення мінімальної заробітної плати в Україні.

Необхідність впровадження коригування діючого тарифу  зумовлена значними змінами у вартості основних складових структури тарифу, а саме:

№ п/п Вартісна складова тарифу на 01.04.2019 р.

Вартісна складова тарифу, що пропонується до коригування

Відсоток зросту
1 Мінімальна заробітна плата 4173 грн. Мінімальна заробітна плата 6700 грн. 60,6%
2 Вартість дизельного палива 26,24 грн. без ПДВ. Вартість дизельного палива 51,98 грн. (без ПДВ). 98,09%

Складова частина заробітної плати з нарахуваннями у складі тарифу становить – 22%, витрати на паливно-мастильні матеріали становлять – 27%, тому для збереження надання послуги з вивезення рідких побутових відходів є нагальна потреба коригування  тарифу з 100 грн. за 1м3 на 140 грн. за 1м3 нечистот.

Послуга з вивезення рідких побутових відходів надається щоденно

Пропозиції та зауваження щодо коригування тарифу приймаються надавачем комунальних послуг КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради протягом 7 (семи) календарних днів за адресою: смт Нові Санжари, пров. Пролетарський ½, тел. 0534431486.

Орган уповноважений встановлювати тариф виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради.

Начальник КП «Джерело»
Іван Мазілов