Підсумки збору коштів благодійного ярмарку

Дата: 22.02.2023 08:18

ЯрмарокЖителі громади, старостинських округів, організації і підприємці селища, учні та вчителі Новосанжарського ліцею підтримали ініціативу Новосанжарської селищної ради й активно долучилися до участі в благодійному ярмарку, метою якого було зібрати кошти на автомобіль для батальйону спеціального призначення «Донбас», де служить наш земляк Джежелий Валерій Володимирович. На ярмарку були представлені творчі доробки талановитих новосанжарців і смаколики на будь-який смак. Малечу розважали казкові герої.

Тож, оголошуємо підсумки збору коштів:Новосанжарський ліцей:Всього – 25 345 грн з них:- 1Б – 2850 грн;- 1В – 5505 грн;- 4Г – 3100 грн;- 4 Б – 3010 грн;- 5 В – 2430 грн;- 5 Б – 1804 грн;- 9 А – 950 грн;- 11 А – 2275 грн;- Банда дівчат – 3421 грн.Дитячий садок «Сонечко» - 2540 грн;Дитячий садок «Лелеченька» - 1375 грн; Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради – 3824 грн;Медичний центр – 960 грн;Поет Віталій Чепіжний – 300 грн;ПМСД – 2011 грн;Руденківський старостат – 3668 грн;Малокобелячківський старостат – 9670 грн;Лелюхівський старостат – 8250 грн;Загальна скринька – 5547 грн.ЗАГАЛЬНА СУМА СКЛАЛА – 66100 грн.Щира подяка усім і кожному, хто продавав і хто купував продукцію благодійного ярмарку!

РАЗОМ МИ – СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!