Секретар ради

Дата: 09.12.2022 09:15

Музика Таміла Володимирівна - секретар Новосанжарської селищної ради

Народилася 03.11.1984 року в селі Крута Балка Новосанжарського району Полтавської області в багатодітній сім’ї. У 2002 році закінчила Крутобалківську середню загальноосвітню школу I-III ступенів.У 2009 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.З 2009 по 2013 роки працювала за спеціальністю – державний виконавець виконавчої служби Лубенського міськрайонного управління юстиції.З липня 2013 року переведено на посаду державного реєстратора Новосанжарського районного управління юстиції.З 2016 року – начальник відділу з питань надання реєстраційних послуг Новосанжарської РДА.З 26 травня 2020 по листопад 2020 року працювала державним реєстратором виконавчого комітету Руденківської сільської ради.З 27 листопада 2020 року секретар Новосанжарської селищної ради.Заміжня. Разом із чоловіком виховує трьох дітей.

Графік особистого прийому громадян на 2024 рік

Секретар селищної ради