Вічна слава та світла пам'ять Воїну-захиснику!

Дата: 12.06.2024 22:03

Фото без описуУ скорботі, з важким болем на душі сьогодні Новосанжарська громада попрощалася з Героєм, земляком, жителем с.Малий Кобелячок, військовослужбовцем Збройних Сил України, командиром радіовідділення взводу зв’язку, молодшим сержантом ОЛІЙНИКОМ ОЛЕГОМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ, який мужньо виконавши свій обов'язок, загинув 2 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. 12 липня Олег Васильович мав би відзначати свій 40-річний ювілей. Попереду стільки цікавого, приємного, важливого повинно було статися в його житті. Та не судилося... Народився Олег в селі Малий Кобелячок. По закінченню місцевої школи, навчався в професійно-технічному училищі, де здобув професію електрика. Далі двадцять років працював по спеціальності на будівництві. З початком повномасштабного вторгнення, будівництво призупинилось і Олег свою трудову діяльність продовжив в Полтаваенергозбуті, де знайшов гідне застосування своїм умінням і досвіду. 29 березня 2023 року Олег Васильович був мобілізований у ряди Збройних Сил України. Проходив військову службу віддано і чесно. Кількамісячне навчався у Десні, а далі бойові дороги повели Олега від однієї гарячої точки України до другої: Дніпро, Ізюм, Куп’янськ, Костянтинівка, Суми, Чернігів, Запоріжжя… Товариським, дотепним, кмітливим і рішучим… Таким був ОЛЕГ для товаришів-побратимів. А ще добрим і щирим, уважним і турботливим для найрідніших. Жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серці батьків – Наталії Пантелеймонівни і Василя Івановича, брата Миколи, рідних, друзів. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Захисника, знайде вічний спокій. Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!